.

.

New
Античкиот needlepoint волнени чанта чанта за партиите и банкет жените торба за мали кеси

Античкиот needlepoint волнени чанта чанта за партиите и банкет жените торба за мали кеси

DEN 8160.00

Стока
Достапно.


Античкиот needlepoint волнени чанта чанта за партиите и банкет жените торба за мали кеси за jewelries
i Phone 6/6 S може да се стави во торба

Детали

Материјал:
100% ВОЛНА
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
Извезена
Плетени Тип:
Needlepoint
Големина:
10x17cm
Занает:
Рачно изработени торба со needlepoint маска
боја:
Сина со цвеќиња
Свеж

Избор на клиенти