.

.

New
50x120cm Гроздобер Бренд Црн Череп Пиратски & Меч Печатени Памук Spandex Ткаенина За DIY Шиење Quilting Постелнина Облека

50x120cm Гроздобер Бренд Црн Череп Пиратски & Меч Печатени Памук Spandex Ткаенина За DIY Шиење Quilting Постелнина Облека

DEN 406.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.

YY DIY Гроздобер Бренд Црн Череп Пиратски & Меч Печатени Памук Spandex Ткаенина 50x120cm Бесплатен Превозот Име на Производ : СП-253 Гроздобер Бренд Црн Череп Пиратски & Меч Печатени Памук Spandex Ткаенина Материјал : 97%Памук/3%Spandex Боја : зелена Големина : 1 парче=50x120cm(намалување од рака, толеранција 2cm) Употреба : совршен за colthes, завеси ,постелнина, quilting, и други заеднички DIY проекти. Пакет Содржина : 1pc ве Молиме Љубезно ве молиме Имајте во предвид : 1)сечење е од страна, не од страна на машина,па ±2 CM е дозволено. 2) Ако цел повеќе од 1 парче, ќе се одвива континуирано резници


Детали

Тип:
Sateen Ткаенина
Ширина:
120cm
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски
Свеж

Избор на клиенти