.

.

New
16426250 , 50cm*150cm решетки стил Серија памучна ткаенина,diy рачно изработени комбинација памучна крпа дома текстил Бесплатен превозот

16426250 , 50cm*150cm решетки стил Серија памучна ткаенина,diy рачно изработени комбинација памучна крпа дома текстил Бесплатен

DEN 187.00
DEN 249.60

Стока
Достапно.


започнете
крај 1 lot = ширина 160cm , долго 50cm , 2 многу = ширина 160cm , долго 100cm , 3 многу = ширина 160cm , долго 150см , 4 многу = ширина 160cm , долго 200cm .... Јас ќе ви даде континуирано , не сече .
1. Материјал : 100% Памук 2. Димензии : ширина е 1.5 метри,едно парче должина 0,5 метар,ако понудата за еден дел, значи ќе добиете ткаенина која ширина од 1,5 метри и должина 0,5 метар. (намалување од страна на рака, за грешка +-2cm) 3. Боја : pls се погледне на слика 4. Карактеристики : Еко-пријателски отпечатоци меки и удобни Погоден за торба, паричник, чанта, бебе облека и многу други шиење занаети. Answer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се скрати со рака. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.

Детали

Плетени Тип:
Искриват
Тип:
Sateen Ткаенина
Материјал:
100% Памук
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Дише
Велур Ткаенина Тип:
Не Велур
Шема:
Обоена
Nonwoven Техника:
Ламинат
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Стил:
Решетки
is_customized:
not customize
Свеж

Избор на клиенти