.

.

New
1 метар убава Розова Рози Памук комбинација Ткаенина за постелнина сет за шиење облека quilting Крпа од метар 100 cm x160cm

1 метар убава Розова Рози Памук комбинација Ткаенина за постелнина сет за шиење облека quilting Крпа од метар 100 cm x160cm

DEN 395.00
DEN 438.24

Стока
Достапно.


Име на производ : памучна ткаенина метар
Материјал : 100% памук. добар квалитет, погоден за бебе постелнина лист за шиење,
децата bibs,облека,quilting,крпеница,tilda кукла за шиење и други проекти.
Портретирани како слика се прикажани
Ширина : 63"/ 160cm
Пакет Содржина : наведени цената е за 1 метар (160cmx100cm)
Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1) намален за рака (+-2cm грешка)
2) ако цел 2 метри или повеќе, ќе се намали на континуирана парче.
3) мала боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања на екранот.

Детали

Техника:
Ткаени
Ширина:
160cm
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Велур Ткаенина Тип:
no
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
booksew
Nonwoven Техника:
no
Тип:
Памук
Плетени Тип:
no
дизајн:
Флорални
Употреба:
Детски кревет листови,јоргани,перница случај,перница покрива
is_customized:
no
ткаенина, крпа, текстил:
дома texitle
Материјал:
100% памук twill
Бесплатен превозот :
бесплатен превозот до 68 земји
Ткаенина Ширина:
160cm
Пакет Содржина:
100cmx160cm
Свеж

Избор на клиенти