.

.

New
Печатени Памук Фланелен боксери Ткаенина за Деца Sleepwear Бебе Ќебе Облека, Фустан, Памук Бранеа Крпа, Цртан филм за Печатење Ткиво

Печатени Памук Фланелен боксери Ткаенина за Деца Sleepwear Бебе Ќебе Облека, Фустан, Памук Бранеа Крпа, Цртан филм за Печатење

DEN 384.00

Стока
Достапно.

Производ : Памук Фланелен боксери Ткаенина Материјал : 100% памук Ширина : 105cm/ 43" Пакет Содржина : 105cm*100cm Тежина : околу 150g на метар квадратен Употреба : Деца sleepwears, ќебиња, облеки, шалови, панталони, итн. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид :
1) Ако купите повеќе од 1pcs,тоа ќе биде континуирано.
2) Сечење со рака, така +-3cm грешка е дозволено.

Детали

Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Свеж

Избор на клиенти