.

.

New
Секундарната олеснување конвексни жакард ткаенина во пролет и есен се зголеми

Секундарната олеснување конвексни жакард ткаенина во пролет и есен се зголеми

DEN 864.00

Стока
Достапно.


2747404679919513 ТОПЛА US $ 13.00 /метар US $ 8.00 /метар US $ 12.00 /метар US $ 13.80 /метар US $ 11.00 /метар US $ 30.00 /метар US $ 17.00 /метар US $ 18.00 /метар US $ 11.00 /метар US $ 12.00 /метар US $ 7.00 /метар US $ 25.00 /метар
Име на производ Anaglyph стерео конвексни се зголеми жакард
G тежина 123 g / M
Густина (75 + 40 г spandex) * (75 + 40 г spandex)
Користете погодна за лето есен облека, мажите и жените се облекува, облека ткаенини, фаза на изведба на облека ткаенини, DIY се рачно изработени, итн [чувствуваат] меко, меко и пријатно чувство добри доделување.
Ве молиме погледнете го бојата на бои на картичката

Детали

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 15, 16, 17, 18, 19 до 21 забелешка
Бренд Име:
ROMANZO
Техника:
Ткаени
Шема:
Burnout
Материјал:
100% Полиестер
Тип:
Koshibo Ткаенина
Функција:
Смалуваат-Отпорен На
Тип На Производ:
Tencel Ткаенина
Ширина:
150cm
Стил:
Жакард
Nonwoven Техника:
Ламинат
Плетени Тип:
Искриват
Свеж

Избор на клиенти