.

.

New
Европа и сад двојно бран свила сатен Паун Здолниште Фустан, Маица печатење материјал пурпурна облека ткаенини

Европа и сад двојно бран свила сатен Паун Здолниште Фустан, Маица печатење материјал пурпурна облека ткаенини

DEN 1014.00
DEN 1236.96

Стока
Достапно.


Ширина : 110cm
Тежина : 52g/m
Состојки : 60%Свила 40%памук
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел. MDSS
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z09.2.0.0.k Eff Dn&id=526502404665&_u=mv9tc059aea

Детали

Техника:
Ткаени
Материјал:
Свила / Памук
Ширина:
110cm
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски
Свеж

Избор на клиенти