.

.

New
Свила organza сатен ткаенина транспарентен свила organza ткаенина јасни свила ткаенини за облека tulle ткаенина трговија на големо свила платно

Свила organza сатен ткаенина транспарентен свила organza ткаенина јасни свила ткаенини за облека tulle ткаенина трговија на големо

DEN 2519.00
DEN 2798.40

Стока
Достапно.


Детали

Материјал:
100% Свила
Техника:
Ткаени
Тип:
Organza Ткаенина
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Плетени Тип:
Искриват
Шема:
Печатени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Велур Ткаенина Тип:
no
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
135cm
Стил:
Обична
Momme:
14m/m
Свеж

Избор на клиенти