.

.

New
Бесплатен превозот! Домот благородна волна ткаенини есен и зима кашмир ткаенини трговија на големо со висок квалитет волна платно

Бесплатен превозот! Домот благородна волна ткаенини есен и зима кашмир ткаенини трговија на големо со висок квалитет волна платно

DEN 3936.00

Стока
Достапно.


Директорот компонента Волна / кашмир Ширина 150cm (± 2) Newcomb 580/560/640 g/m Дебелина, индекс на Еластична индекс тенки Тенките умерена Делумно дебелина дебели Нема бомба Микро бомба еластична сила Супер бомба Кожата индекс Дисторзии индекс Да поставата Микро бар Затворање На pendant Микро рамка Јасни Нејзината Транспарентност индекс Судење сезона Преку Микро-леќи на транспарентен пролет лето есен зима

Детали

боја:
1, 2, 3
Материјал:
Волна / Кашмир
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Органски Материјал
Техника:
Плетени
Функција:
Еко-Пријателски
Свеж

Избор на клиенти