.

.

New
Нови пристигне DIY прирачник облека густина водат poplin облека автомобил печатење Комбинација Памучна Ткаенина tissus

Нови пристигне DIY прирачник облека густина водат poplin облека автомобил печатење Комбинација Памучна Ткаенина tissus

DEN 912.00

Стока
Достапно.


Враќање Опис
Ние и ветуваме да даде секој клиент задоволни услуга. Ако постои било каков проблем, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе направиме се што можеме за да ги задоволи вас. Ние се стремиме да заработи секој поволен извештај, кој е многу важен за нас.

Детали

Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Стил:
Жакард
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Тип:
Voile Ткаенина
Шема:
Печатени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
110
Тип На Производ:
памучна ткаенина voile
реден број:
XXB2
боја:
Печатени
Функција:
Дише
Тип:
Voile Ткаенина
Материјал:
Памук
Ширина:
1.1 meter
Местото на Оригиналот:
Guangdong
Користи:
Фустан, здолниште, јака, половината, sleeve, коса додатоци
Свеж

Избор на клиенти