.

.

New
Меур автомобил Знаме Лен Стил Полиестер Ткаенини Перница Перници tablecloth DIY занает крпа Тапацир Ткаенина 350g /Метар 21 Боја

Меур автомобил Знаме Лен Стил Полиестер Ткаенини Перница Перници tablecloth DIY занает крпа Тапацир Ткаенина 350g /Метар 21 Боја

DEN 719.52

Стока
Достапно.

Објектот ќе биде прогласен на ниска вредност да им помогне на купувачите се избегне увозни давачки. Во повеќето случаи, купувачите нема да се оданочува од страна на царината. ОВОЈ СТИЛ НЕ ИЗЛЕЗЕ ОД МОДА! ВРВЕН ВИСОК КВАЛИТЕТ на МЕБЕЛ ТАПАЦИР ТКАЕНИНА МЕКА НА ДОПИР ТЕШКО НОСИ И ЌЕ го ТРАНСФОРМИРА ВАШИОТ МЕБЕЛ ВО СОСЕМА НОВ ПАРЧЕ Британски руралните стил, полиестер помеша предиво ,полиестер помеша предиво, лен ткаенини се многу разноврсна, удобно, двојно композитни, цврсти и издржливи, носат-отпор REAT МУЛТИ УПОТРЕБА ТКАЕНИНА МОЖЕ да СЕ КОРИСТИ ЗА FUNITURE ТАПАЦИР ПРОЕКТИ , СЕДЕЊЕ , ЈАДЕЊЕ СТОЛИЦИ, MOTORHOMES, КАРАВАНИ , HEADBOARDS , ПЕРНИЦИ , ЗАВЕСИ И многу МНОГУ ПОВЕЌЕ се Купи СЕГА за да добиете тоа
Ве молиме прочитајте го пред да го купите
ВАЖНО
а).Се ПРОДАВА од СТРАНА НА МЕТАР, СО ШИРИНА ОД околу 145 СМ-150 CM Материјал : Полиестер Тежина 380g /метар имаме вкупно 24 боја , може да ни остави порака за боја кога цел КАКО што се КОРИСТИ од СТРАНА на IKEA, ЏОН ЛУИС & ЖИВЕАЛИШТЕ. Но, ве молам да се напомене дека купувачот е одговорен за било увозни давачки и локални даночни доколку постои каква било. Ние ќе се вратам на вас во 24 часа и да работат со вас, додека не се задоволни. Ние работиме напорно и паметни да ги исполни вашите барања. Но, ако имате било каков проблем при примање на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со Датот. Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас.

Детали

боја:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21
Тип:
Микрофибер Материјал
Техника:
Ткаени
Функција:
Абразија-Отпорен На
Стил:
Обична
Nonwoven Техника:
Откачи-Спои
Велур Ткаенина Тип:
121
Плетени Тип:
Искриват
Тип На Производ:
Органски Материјал
Шема:
Сплотени
Ширина:
145CM
Материјал:
Полиестер Лен Мешавина
Свеж

Избор на клиенти