.

.

New
Мајмун Точки Памучна Ткаенина Комбинација Ткиво Ткаенина рачно изработени DIY Quilting Шиење Бебе&Деца Листови Фустан Материјал 2 парчиња/Многу

Мајмун Точки Памучна Ткаенина Комбинација Ткиво Ткаенина рачно изработени DIY Quilting Шиење Бебе&Деца Листови Фустан Материјал

DEN 549.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.

За далечински области, со 60days. За испорака :
Да се велика БРИТАНИЈА, САД, Русија, Austrilia, Јапонија, Кореја, Тајланд, Сингапур, Германија, Франција, Малезија, Финска, Шпанија, повеќето место пристигне околу 7 - 30days. И сите наши hands - free панел завеса се во евтина цена. Карактеристики : Еко-пријателски отпечатоци меки и удобни Погоден за торба, паричник, чанта, бебе облека и многу други шиење занаети. Материјал : 100% Памук 2.
Пакетот е пре-сече,ако цел повеќе од 1 сетови,тоа НЕ е континуирано.
Техника : Ткаени
Модел : Печатени
Функција : Еко-Пријателски
Тип На Производ : Други Ткаенини
Плетени Тип : Никој
Велур Ткаенина Тип : Никој
Дизајн : Како Се Покаже Слика
Густина : 133x72
Стил : Цртан Филм Серија
Функција : Дише & Еко-Пријателски
Материјал : Памук
Тип : Памук Ткаенини
Стил : 2 Styles
Nonwoven Техника : Никој
Материјал : Памук Ткаенини
Предиво : на 60-тите
Големина : 160cm*100cm / парче
1lot=2 Pieces(160cmx100cm) Секој Стил
Употреба : Quilting Крпеница
Употреба : Занаети Воздушните Кеси Перница Престилка Лист Перница answer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се скрати со рака. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои. Боја : бои, како слика покажува 4.Пакет Вклучувајќи : 1lot=2 Pieces(160cmx100cm) Секој Стил Секој дизајн 1 парче,НЕ може да одберете дизајн.

Детали

Ширина:
160CM
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Бренд Име:
FUYA
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски
Плетени Тип:
Никој
Nonwoven Техника:
Никој
Тип:
памучна ткаенина крпеница
Стил:
Мајмун Точки
Стил:
2Styles како слики
Големина:
160cm*100cm / piece
Пакет:
1Lot=2pieces(160cmx100cm) Секоја Боја
Свеж

Избор на клиенти