.

.

New
Пролет мода жакард brocade ткаенина напредни три-димензионални конвексни windbreaker јакна DIY фустан жакард ткаенина ткаенина

Пролет мода жакард brocade ткаенина напредни три-димензионални конвексни windbreaker јакна DIY фустан жакард ткаенина ткаенина

DEN 1680.00

Стока
Достапно.

modname=ckeditor

Детали

Техника:
Ткаени
Шема:
Предиво Обоена
Тип:
brocade ткаенина
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
135cm
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Стил:
Жакард
Велур Ткаенина Тип:
no
Материјал:
Најлон / предиво
Nonwoven Техника:
no
Плетени Тип:
no
Тежина:
260g / m
Свеж

Избор на клиенти