.

.

New
Рачно изработени DIY облека ткаенини,ткаенини за крпеница,Organza везови материјали,130CM*100CM/многу

Рачно изработени DIY облека ткаенини,ткаенини за крпеница,Organza везови материјали,130CM*100CM/многу

DEN 655.00
DEN 704.64

Стока
Достапно.

Објектот ќе бидат испратени надвор од рамките на 24-48 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор).
Другите СИТЕ ПРЕДМЕТИ ќе бидат спакувани Без мало поле. Тоа може да потрае до 3 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Ве МОЛИМЕ ги СПОДЕЛИТЕ со НАС И да НИ ДАДЕ МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напуштат повратни информации. Купувачот се одговорни за враќање на трошоците за превозот. Ние не сме одговорни за давачки или даноци на вашата земја. Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни информации за тоа како да се плати или било какви прашања во врска со плаќање. Ние може да се размена на објектот во рок од 30 дена откако ќе се примени, доколку тоа е дефектен.
Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам. Star-резултати се многу важни за нас. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и додатоци со Одобрување Врати Код. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Пристигнување време :
1.
дворот метар дворот Функција : Име на Производ : Везови чипка ткаенини Материјал : Нето-предиво Бои : како на сликата прикажани цвет Пакување : 1piece во пакување,големина е 130cm*100cm(намалување од страна на рака , толку +-2cm грешка), за две парче е 200cm долго не сме се случува да се разделат.

Детали

Бренд Име:
ZHONGYIJIATIMELY
Техника:
Ткаени
Шема:
Извезена
Материјал:
Извезена Газа
Тип:
чипка ткаенина
Функција:
Дише
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
130cm
Стил:
Dobby
Велур Ткаенина Тип:
#
Nonwoven Техника:
#
Плетени Тип:
#
Шема:
Фабрика цвеќиња
Процесот:
Жакард
погоден:
облека
Свеж

Избор на клиенти