.

.

New
Висок квалитет на Кралска сина или 12 бои 18(45cm) Birdcage Було Millinery Шапка Превез DIY Коса додатоци Булчински fascinator превез

Висок квалитет на Кралска сина или 12 бои 18(45cm) Birdcage Було Millinery Шапка Превез DIY Коса додатоци Булчински fascinator

DEN 911.52

Стока
Достапно.


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД ОД СТРАНА НА EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН
Голема фотографија во боја : портокалова
Ширина : 18 "(45cm)
Минимална Цел Количество : еден двор /боја (мешавина боја е во ред,само оставете порака која боја сакате кога се плати,ако не забелешка ние само бродот 10 јарди во голема слика боја.
12 Stock Color : Бела,Црна,Црвена,Hotpink,розова,Royalblue,Turquiose,портокал,
виолетова,лаванда,кафена,боја на слонова коска.
Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предмети
Превозот и Deliever
Ако вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 15-90 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 7-25 дена во вашата земја.Ви благодариме
Се врати и Политика за Наплата
Ако ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодариме
Повратни информации
Вашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

Детали

боја:
Сино, ЗАБЕЛЕШКА БОЈА
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Најлон
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Плетени Тип:
Искриват
Ширина:
45CM
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Стил:
Крстот
Тип:
Ткаенини
Големина:
18''(45cm)
avaliable боја:
12 бои
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти