.

.

New
Бакарни јони ткиво ткаенина за анти-стареењето pillowcase /кревет маска

Бакарни јони ткиво ткаенина за анти-стареењето pillowcase /кревет маска

DEN 1680.00

Стока
Достапно.


Ткаенини покажи :

Детали

Бренд Име:
U-БАКАР
Функција:
Анти-Бактерии
Тип:
водат ткаенина
Стил:
Обична
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
weft
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Техника:
Плетени
Ширина:
150cm
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Велур Ткаенина Тип:
no
Материјал:
45% Бакар /40%Модални/15%Spandex
Свеж

Избор на клиенти