.

.

New
1Yard 91*145cm,Розова Памук Voile Везови Ткаенина,Ткиво Цвеќиња Девојка Ткаенина за,Памук Обоена Diy Комбинација за Шиење Платно

1Yard 91*145cm,Розова Памук Voile Везови Ткаенина,Ткиво Цвеќиња Девојка Ткаенина за,Памук Обоена Diy Комбинација за Шиење Платно

DEN 442.00
DEN 552.00

Стока
Достапно.

дворот дворот дворот дворот дворот дворот двор
За Големина На :
Цена е 1 двор , ширина 145cm 1 двор=91cm(должина)*145cm(ширина) 2 метри=182cm*145cm 3 метри=273cm*145cm..и така натаму..

Детали

Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Ширина:
145cm
Материјал:
100% Памук
Тип:
Voile Ткаенина
Шема:
Извезена
Велур Ткаенина Тип:
No
Тип На Производ:
Органски Материјал
Бренд Име:
SXSYTKS
Стил:
Отворот
Nonwoven Техника:
No
Плетени Тип:
No
Материјал:
100% Памук
Вез Ткаенини:
Земјата-Voile Ткаенина Памук Везови
Точка Не:
X-599
Употреба:
Блуза,Здолништа,Да Се Облекува,Облека,Текстил,Свадба
боја:
Пинк
Свеж

Избор на клиенти