.

.

New
СВИЛА ВОДАТ САТЕН 19mm Ширина 42-108cm Природна Свила Spandex Ткаенина за шиење Вечер фустан Фабрика Директни-NO51 Темно Hotpink

СВИЛА ВОДАТ САТЕН 19mm Ширина 42-108cm Природна Свила Spandex Ткаенина за шиење Вечер фустан Фабрика Директни-NO51 Темно Hotpink

DEN 1512.00
DEN 1679.52

Стока
Достапно.


- Избегнувајте контакт со груба површина.Почитувани Клиенти : Добредојдовте да ја посетите SISULI МОДНА онлајн продавница! Ние сме производител специјализиран за природна свила ткаенини,свила шамија,свила облека,што се наоѓа во свила градот hangzhou,да се фокусираат на висок квалитет на свила производи и нуди професионална услуга за сите корисници,се надевам дека за долго време соработка со вас! Ако сте мало или веледрогерија,ве молиме љубезно ве молиме да обрнете внимание за да подолу информации : OEM цел или промет на Големо или пад на превозот сите се добредојдени! 1/ Прилагодено цел : Ние може да произведе врз основа на вашите сопствени дизајни,за дигитално печатење,MOQ 50 M,за печатење на екран,MOQ 200 M.
Имаме повеќе потенцијал од што се очекуваше,па имаме comfidence да се создаде светла иднина со нашите win-win соработка!!!
.
- Рака мие ,температура на водата под 30 степен .
- Во текот на летото,светлината свила е толку дише да го задржи телото надвор од топлина мозочен удар,ќе ви се љубовта нема втората може да го замени. Тоа е широко се користи во облека производство, како што фустани, sleepwear и панталони итн. 2/ трговија на Големо : сите Ние имаме прикажани свила ткаенини на залиха,испорака во 24hrs. Свила водат сатен (слики на облека изработени од свила водат сатен) е посилна од свила сатен. Укината складирање наместо да виси.
4) Ние не мало / трговија на Големо / OEM бизнис,за акции објект со MOQ 1,па дури и за ОЕМ објект,ќе бидат со низок MOQ како што може да.
LINGLONG е професионална производител на свила за повеќе од 20 години.

Детали

Материјал:
100% Свила
Техника:
Ткаени
Стил:
Обична
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Тип:
Сатенски ткаенина
Ширина:
108cm
Шема:
Обична Обоена
Функција:
Еко-Пријателски
Точка Бр.:
SS108W19-51
боја:
Темно Hotpink
ШИРИНА(во):
42
Ширина(см):
108cm
Дебели:
19momme
MOQ:
1meter/многу
Свеж

Избор на клиенти