.

.

New
Виш mulberry свила Опашот на отпечатоци постелнина помеша ткаенина кул воздух spinners Јапонија bazin riche getzner памук широк ткаенина

Виш mulberry свила Опашот на отпечатоци постелнина помеша ткаенина кул воздух spinners Јапонија bazin riche getzner памук широк

DEN 1440.00
DEN 2879.04

Стока
Достапно.

80 /метар
Пролет и лето нови пристигнување кинески стил класична серија свила paillette три-димензионални изгорени-од сурова свила ткаенини US$ 84.80 /метар
Бесплатен Превозот 100% Свила Кадифени Ткаенини компјутер задебелување georgette облека cheongsam текстил трговија на Големо и мало ОЕМ US$ 43.80 /метар
Бесплатен Превозот Нова 2014 Пролет И Лето Еластична Свила Сатен Ткаенина Материјал За Облека, Плетени Ткаенини За Завеси И Свадба US$ 48.80 /многу
метри / многу
2014 година нови пристигнување супер Имаат сатен црвено 100% Природна Свила Ткаенини африкански восок за печатење жена облека Материјали за шиење текстилни US$ 48.80 /многу
3 метри / многу
Слободен Супер poplin Црвена и Сина Боја Ткаенини Tulle Материјал За Завеси Блуза Свадба Фустан од Свила Печатени Ткаенини US$ 59.80 /многу
3 метри / многу
.80 /метар
Бесплатни Висок Квалитет Палачинка-де-chine Ограничено Издание 100% Mulberry Свила Ткаенини Ткиво Текстилни Материјали Dashiki Цветни Печатење на Ткаенина US$ 48.00 /метар
Слободен супер Имаат Свила Ткаенини Поставени Мрачно цвет Печатени Ретро 100% Природна Свила Ткаенини Фустан Colth Материјали за шиење текстилни US$ 63.30 /многу
2 метри / многу
Бесплатен Превозот 2013 Нова Мода супер восок се Зголеми Печати 100% Свила женски Фустан Ткаенина Плус Големина Cheongsam Облека Ткаенини трговија на Големо US$ 58.30 /метар
Tecidos француска Чипка Птица Многоцветни Печати Палачинка-де-chine Свила Ткиво Текстилни Материјали Curtaine Фустан од Свила Ткаенини За Шиење US$ 48.

Детали

боја:
Зелена
Плетени Тип:
Искриват
Тип На Производ:
Органски Материјал
Бренд Име:
POLIS
Стил:
Обична
Ширина:
138CM
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Ткаени
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Велур Ткаенина Тип:
S218120S
Тип:
Charmeuse Ткаенина
Материјал:
100% Лен
Шема:
Печатени
is_customized:
YES
Ширина:
138CM
30% свила:
70% лен
Свеж

Избор на клиенти