.

.

New
Gagqeuywe 1.5 м висина дебелина Ограда мрежа материјал Hammock ткаенина за заштита на децата безбедно Товарот 60kg

Gagqeuywe 1.5 м висина дебелина Ограда мрежа материјал Hammock ткаенина за заштита на децата безбедно Товарот 60kg

DEN 372.00
DEN 391.20

Стока
Достапно.


Повеќе производи, ве молиме одете на Gagqeuywe 1.5 м висина дебелина Ограда мрежа материјал Hammock ткаенина за заштита на децата безбедно Товарот 60kg
Објектот Спецификација
оградата ткаенина
широк 150 CM дебелина
може да товарот 60kg

Детали

Функција:
Дише
Тип:
mesh ткаенини
Бренд Име:
gagqeuywe
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
100% Акрилна
Ширина:
1.5m
Техника:
Плетени
Стил:
Крстот
Свеж

Избор на клиенти