.

.

New
HAOCHU 6*10Y 18 Бои Чипка Tulle Тек Со Сјај во Прав Газа Чиста Свадба Брак Декорација Табела Тркач Партија Материјали

HAOCHU 6*10Y 18 Бои Чипка Tulle Тек Со Сјај во Прав Газа Чиста Свадба Брак Декорација Табела Тркач Партија Материјали

DEN 275.00
DEN 387.36

Стока
Достапно.

ние со нетрпение очекуваме да се видиме повторно во блиска иднина. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето Земји во рок од 15 до 25 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ви благодариме!
Ние сме секогаш на располагање да ви помогне со било која од вашите потреби во однос на вашата нарачка или прашања во врска со нашите производи. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !! Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме Кликнете Тука :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Ние верува во целосна задоволството на клиентите и се надевам дека ќе имате позитивно искуство со нас. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .
Карактеристики :
Бренд HAOCHU Матер јас al : Полиестер (Средна Цврстина, Сјај во Прав) Ширина : 15cm Должина : 10yards Пакет : 1 Roll/Торба
Ние прифаќаме alipay тука .

Детали

Големина:
6inchX10yards
Техника:
Ткаени
Тип:
Tulle Ткаенина
Бренд Име:
HAOCHU
Ширина:
15cm
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Плетени Тип:
Искриват
Велур Ткаенина Тип:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Nonwoven Техника:
No
is_customized:
Yes
Должина:
10yards
Број На Модел:
WS010
Стил:
Други
Свеж

Избор на клиенти