.

.

New
ShuanShuo Имитација Лен Ткаенини За Божиќ DIY Декорација Шапка Торба Бел Кукла Порибување Precut Пакет 15 Видови боја 20X24CM

ShuanShuo Имитација Лен Ткаенини За Божиќ DIY Декорација Шапка Торба Бел Кукла Порибување Precut Пакет 15 Видови боја 20X24CM

DEN 369.12

Стока
Достапно.


1. Име на производ : DIY Божиќ Декорација Ткаенина
2. Големина : 20 X24 CM
3. Материјал : Имитација Линија (Не е природно Линија)
4. Боја : 15 Различни Бои, Како Слики Покажуваат
5. Се користи за : : Божиќ Декорација, DIY Занаети.
6. Пакет : 15pcs/Многу За Микс Боја ( 20*24cm )

Детали

Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Стил:
Обична
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Материјал:
Spandex / Лен
Ширина:
20cm
Бренд Име:
SHUAN SHUO
Nonwoven Техника:
Никој
Тип:
Лен
Плетени Тип:
Никој
Материјал:
Имитација лен
Функција:
grid & Малку тешко
Тежина:
139g
Големина:
20x24cm
Пакет Содржина:
1Package=15pcs 20x24cm
боја:
како се покаже слика
користат за:
Божиќ Декорација, DIY Занаети
Превозот начин:
Бесплатен превозот
Име:
Божиќ Памук, Лен Ткаенини
Свеж

Избор на клиенти