.

.

New
Слатка Бран Talasite Памучна Ткаенина Маица, Фустан Деца Носат Рачно Изработени Платно

Слатка Бран Talasite Памучна Ткаенина Маица, Фустан Деца Носат Рачно Изработени Платно

DEN 388.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
100 150 cm
Бренд Име:
FANYI
Техника:
Ткаени
Шема:
Обоена
Материјал:
100% Памук
Тип:
Pongee Ткаенина
Функција:
Дише
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
150 cm
Стил:
Обична
Свеж

Избор на клиенти