.

.

New
Рака Обоена Памук, Лен Ватенка Ткаенина За DIY Шиење Комбинација Дома Текстил Оркестарот На Чанта Кеси Занаети Перници 20x20cm HD011

Рака Обоена Памук, Лен Ватенка Ткаенина За DIY Шиење Комбинација Дома Текстил Оркестарот На Чанта Кеси Занаети Перници 20x20cm

DEN 192.00
DEN 240.00

Стока
Достапно.

Рака Обоена Памук, Лен Ткаенини За DIY Шиење Quilting Комбинација Дома Текстил Оркестарот На Чанта Кеси Занаети Перници 20x20cm HD011
Answer : ___________________________ NOTE :
Имаме 12 дизајн (боја) се на располагање, можете да изберете 12 дизајн (боја) како ви се допаѓа.
Ве молиме да се потсетиме на дизајн на бројот што ви треба.
Отстапување : Сите Производи се скрати и да се мери со рака.
Големината што се предвидени може да има 1-2 cm отстапување постои.
Ткаенини може да ја напушти суровини работ и теми.

Детали

Стил:
Обична
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Шема:
Обична Обоена
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Ткаени
Ширина:
20cm*20cm
Бренд Име:
chainho
Материјал:
Лен / Памук
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Тип:
Рака Обоена Ткаенина
Плетени Тип:
Никој
Nonwoven Техника:
Никој
Материјал:
памук, лен ткаенини
Функција:
Дише, Абразија-Отпорен На
Стил:
Цртан Филм Серија
Количина:
1piece/пакет
Големина:
20cm*20cm/piece
Тежина:
10g/piece
Предиво:
40-ТИТЕ
дизајн:
како се покаже слика
користат за:
Комбинација За Шиење Quilting
Употреба:
Чанта Кеси Перници Врамени Слики Декоративни Сликарство
Свеж

Избор на клиенти