.

.

New
Бела венчаница африкански водат чипка ткаенина француски вода растворлив мека тенок облека Беж ткаенина црна облека крпа за шиење

Бела венчаница африкански водат чипка ткаенина француски вода растворлив мека тенок облека Беж ткаенина црна облека крпа за шиење

DEN 2256.00
DEN 2399.52

Стока
Достапно.


Големина или Одговара на Прашањата :
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Но ако цел износ повеќе од US$200.
Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети на услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Име на производ : DH0062 Ширина : 150 см Пакување : 5 дворови/многу, 1 многу е 1 боја.
Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.00,
ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС бесплатен превозот кој ќе пристигне со 3-7 работни дена. Функција : За Фустан, Здолниште, Одговараат фустан Дното Нишало,Подарок,Декорација за Торба,Свадба Чипка Божиќ DIY занаети итн.
Превозот :
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail.
Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Детали

Шема:
Извезена
Ширина:
150cm
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Стил:
Dobby
Тип:
чипка ткаенина
Техника:
Плетени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
Spandex / Најлон
Функција:
еластичен
Плетени Тип:
Никој
Nonwoven Техника:
Никој
Објектот нема:
DH0062
боја:
Зелена,Беж,Сина,Бела,Црна,Розова
Сезоната:
Пролет,Лето,Зима,Есен
Должина:
5 yards=450 cm=177 inch
Функција:
Openwork,Мека
Стил:
Француски,Нигерија,Индија
Употреба:
Завеса,Облека,Дом декорација,DIY подароци
Пакување:
5 метри по многу (1 боја) со едноставен ЈП торба
Свеж

Избор на клиенти