.

.

New
ОКЛОПНА ТКАЕНИНА СРЕБРО ОБЛОЖЕНИ НАЈЛОН МРЕЖА сребро 87#

ОКЛОПНА ТКАЕНИНА СРЕБРО ОБЛОЖЕНИ НАЈЛОН МРЕЖА сребро 87

DEN 1560.00

Стока
Достапно.


Донесени од страна на SGS тест за да се провери 99.9% оклопна ефективноста преку спектар на секојдневни зрачење
(
Стави вашиот мобилен телефон внатре,по 30 секунди вашиот сигнал ќе одат надолу или исчезне.
Материјал : 100% сребро обложени најлон мрежа
Тежина : 45g/метар квадратен
Ширина : 130 cm
Предиво грофот : 30 D*30 D

Детали

Плетени Тип:
Искриват
Велур Ткаенина Тип:
no
Ширина:
130cm
Стил:
Обична
Шема:
Предиво Обоена
Техника:
Плетени
Бренд Име:
U-СРЕБРО.
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
сребрени влакна
Функција:
radiashielding
Тип:
сребро обложени најлон
is_customized:
yes
Свеж

Избор на клиенти