.

.

New
20 парчиња 20*30cm Црна Боја 1 mm Чувствува Ткаенина За Везана Diy Шиење рачно изработени се Чувствува Занает Ткаенини Fieltro feltro Чувствува Colth

20 парчиња 20*30cm Црна Боја 1 mm Чувствува Ткаенина За Везана Diy Шиење рачно изработени се Чувствува Занает Ткаенини Fieltro

DEN 383.00
DEN 516.96

Стока
Достапно.


start Isv Module Wrap5760
end Isv Module Wrap5760
1mm 100% Полиестер Чувствува Ткаенина
1. Материјал : 100% полиестер
2. Големина : 20 x30 cm/7.8"x11.8"
3. Дебелина : 1mm
4. Пакување : 20 парче/Многу со Бесплатен ПОДАРОК
5. Боја : Црна боја, 20pcs.
6. Се користи : тоа е погодна за деца, Тоа е Погоден За Убави Играчки, Торби,Крпа Книга, Цртан филм Кукли Итн. Занаети, Деца Вежба Способност, Сите Видови На Занаети, Итн.
20 парчиња 20*30cm Црна Боја 1 mm Чувствува Ткаенина За Везана Diy Шиење рачно изработени се Чувствува Занает Ткаенини Fieltro feltro Чувствува Colth
Ние сме преработка на растенијата, треба она што боја, големина и облик, ве молиме контактирајте со нас 24 часа онлајн!

Детали

Тип:
Velveteen Ткаенина
Ширина:
size
Велур Ткаенина Тип:
Чувствував,Feltro
Техника:
Nonwoven
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Плетени Тип:
Искриват
Бренд Име:
CMCYILING
Шема:
Обична Обоена
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
ЕКО-Пријателски обоена
боја:
Црна
Големина:
20CM*30CM
ГОЛЕМИНА во:
7.8x11.8
is_customized:
Yes
Животната средина барања:
Еко-Пријателски
Користи:
Занаети, Деца Вежба Способност, Сите Видови На Занаети, Итн.
Функција:
Живописни бои и висока постојаност на боја
Пакет:
40 Парче ткаенина, felts
Примена:
Тоа е Погоден За Убави Играчки, Торби,Крпа Книга, Цртан филм Кукли Итн.
Свеж

Избор на клиенти