.

.

New
ТИ:0.2 ММ Нова мода TPU Мантил ткаенина ткаенина за Шиење крпа за DIY Проѕирен white / black TPU ткаенина (сс-7528)

ТИ:0.2 ММ Нова мода TPU Мантил ткаенина ткаенина за Шиење крпа за DIY Проѕирен white / black TPU ткаенина (сс-7528)

DEN 641.00
DEN 736.32

Стока
Достапно.


(2) Можеме да покажуваат помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Карактеристики : Сосема Нов и Добар квалитет МОДА ткаенина.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Ако поради погрешна адреса, ние не товар на одговорност.
Напомена :
(1) по Случаен избор боја ИЛИ дизајни на испорака. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
Спецификации : Ширина : Бела 137cm; Црна 120cm Дебелина : 0.
Повратни информации
1. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Ако не примите објект , pls контакт, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Превозот
1.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.), Ако нема држава во ред, ќе испрати случаен микс. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по вашата исплата.Ние не ја прифати неутрални или лоши повратни информации, ако имате било какви прашања,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро.

Детали

боја:
Бела, Црна
Техника:
Nonwoven
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Обложени
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
Церада
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
translucence
Материјал:
TPU
Свеж

Избор на клиенти