.

.

New
800g еден метар широк 150cm .600D Оксфорд Ткаенина маскирна печатени pvc облога водоотпорни ткаенини за шатори, торба, carport

800g еден метар широк 150cm .600D Оксфорд Ткаенина маскирна печатени pvc облога водоотпорни ткаенини за шатори, торба, carport

DEN 120.00

Стока
Достапно.


Детали

боја:
1, 2, 3, 4, 6
Техника:
Ткаени
Ширина:
1.5meter
Функција:
Анти-Се Повлече
Стил:
Обична
Тип:
Маскирна Ткаенина
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Бренд Име:
DONGAITEX
Материјал:
100% Полиестер
Плетени Тип:
Други
Nonwoven Техника:
Други
Шема:
притиснете полски
Ткаенина Ширина:
1.5 метри
Свеж

Избор на клиенти