.

.

New
2017 Специјална Понуда Врвни Мода 9 Бои Модерен 100d Полиестер Georgette Ткаенина

2017 Специјална Понуда Врвни Мода 9 Бои Модерен 100d Полиестер Georgette Ткаенина

DEN 634.00
DEN 667.20

Стока
Достапно.

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Она што јас го одберете е DHL Express, но зошто бродот на товар од ТНТ Експрес?
Конечниот превозот начин зависи од ситуацијата ако одберете DHL / ФЕДЕКС / UPS-от или ТНТ Експрес :
Ако ткаенината треба да се спакувани во една ролна, тоа ќе биде испорачуван Fedex дури и ако она што сте го одбрале, е DHL кога ќе ги нарачате. Ние исто така имаме голем магацин :
За Плаќање 1. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими.

Детали

боја:
NO 1, NO 2, БР 3, БР 4, БР 5, БР 6, NO 7, БР 8, NO 9, NO 10
Техника:
Ткаени
Тип:
Chiffon Ткаенина
Стил:
Обична
Шема:
Обоена
Функција:
Анти-Статички
Бренд Име:
XFZSZQJFZP
Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
150cm
Материјал:
100% Полиестер
Nonwoven Техника:
Ткаени
ткаенина име:
Georgette Ткаенина
Ширина:
58/60
Тежина:
Approx 70 GSM
ПОВРШИНА:
Мека и мазна
Постојаност на боја :
3-4 одделение
Technic :
Перат
боја:
39 бои во парк
Употреба:
Фустан,Поставата,Декорација
1 многу:
3 метри должина за целото парче
Изберете боја:
Pls остави порака за боја бројот што треба
Свеж

Избор на клиенти