.

.

New
Квалитетот Мека 3 Бои на Цреша Печатени Nonwoven полиестер филц, Fieltro feltro DIY шиење Дома Декорација Мека Чувствува Цреша Овошје

Квалитетот Мека 3 Бои на Цреша Печатени Nonwoven полиестер филц, Fieltro feltro DIY шиење Дома Декорација Мека Чувствува Цреша

DEN 197.00
DEN 209.76

Стока
Достапно.

Квалитетот Мека 3 Бои на Цреша Печатени Nonwoven полиестер филц, Fieltro feltro Име на Производ : FF-135 Мека 3 Бои на Цреша Печатени Nonwoven полиестер чувствува Материјал : 100% полиестер Дизајни и бои : 3 дизајни како што се покажа Големина : 1 парче=15cm*15cm (намалување од рака, +/-1cm грешка) , Дебелина – 1.3 mm Употреба : Не дебели, совршен за крпеница,играчки,scrapbooking, и други заеднички DIY проекти. Пакет Содржина : 2 парчиња/боја, 6 парчиња/многу

Детали

Техника:
Nonwoven
Ширина:
15cm
Шема:
Обоена
Стил:
Dot
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Nonwoven Техника:
Термо-Спои
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Плетени Тип:
Не-плетени
Тип:
Други
is_customized:
YES
Свеж

Избор на клиенти