.

.

New
50x40cm Убава 4pcs Франција Ајфеловата Кула Цвет & Sunflowers памук twill памучна Ткаенина Пакет

50x40cm Убава 4pcs Франција Ајфеловата Кула Цвет & Sunflowers памук twill памучна Ткаенина Пакет

DEN 225.00
DEN 239.04

Стока
Достапно.

ZY DIY Убава 4pcs 40x50cm Франција Ајфеловата Кула Цвет & Sunflowers 100% памук twill памучна Ткаенина Пакет Име на Производ : СП-464 Убава 4pcs 40x50cm Франција Ајфеловата Кула Цвет & Sunflowers 100% памук twill памучна Ткаенина Пакет Материјал : 100% Памук Боја : сина Париз / сино мал цвет / жолта Париз / жолта мал цвет големина : 40x50cm (намалување од рака, толеранција 2cm) Употреба : заеднички DIY проекти. Пакет Содржина : 4pcs

Детали

Тип:
Sateen Ткаенина
Техника:
Ткаени
Ширина:
160cm
Материјал:
100% Памук
Стил:
Обична
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски
Свеж

Избор на клиенти