.

.

New
Прилично 10 Дизајни 24x25cm Животни & Polkda Точка Печатени памук twill памучна Ткаенина Пакет

Прилично 10 Дизајни 24x25cm Животни & Polkda Точка Печатени памук twill памучна Ткаенина Пакет

DEN 224.00
DEN 238.56

Стока
Достапно.

Прилично 10 Дизајни 24x25cm Животни & Polkda Точка Печатени 100% памук twill памучна Ткаенина Пакет Име на Производ : СП-459 C Прилично 10 Дизајни Животни & Polkda Точка Печатени 100% памук twill памучна Ткаенина Пакет Материјал : 100% Памук Боја : 10 Дизајни како што се покажа големина : 24x25cm (намалување од рака, толеранција 1cm) Употреба : заеднички DIY проекти.
Пакет Содржина : 10pcs 1pc по дизајн
Ако таму е 1~2 компјутери во недостаток, ние ќе го замени со нови животни дизајни, многу благодарам
************************* ***** *****************************************************

Детали

Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Стил:
Dot
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Еко-Пријателски
is_customized:
YES
Свеж

Избор на клиенти