.

.

New
Ниска Цена Лен Памучна Ткаенина,20Pcs/Многу Мека Солидна Обоена Лен Ткаенини,DIY Занает Лен Памучна Ткаенина, Памук, Лен Ткаенини Скривам

Ниска Цена Лен Памучна Ткаенина,20Pcs/Многу Мека Солидна Обоена Лен Ткаенини,DIY Занает Лен Памучна Ткаенина, Памук, Лен Ткаенини

DEN 1859.00
DEN 2112.00

Стока
Достапно.


20 Цврсти Бои Памук, Лен Ткаенини Скривам 1.Материјал : Памук, Лен ткаенини 2.Стил : Обична 3.Големина : 50x70cm/19.6"x27.5" 4.Пакување : 20 Pcs/Многу со Бесплатен ДАР(секоја боја, 1 парче) 5.Употреба : Овој материјал може да се користи за quilting, облека, шиење, крпеница, перници, перничиња,кеси,кукли,завеса, трим, мека мебел, ѕид виси уметност и било каков вид на вашиот занает проекти.
6.Ве молиме Имајте предвид : Сите наши ткаенини се Гарантира 100% нов,unwashed,парична казна квалитет и намалување на цел.Сите ткаенини се чуваат во нашите чад free shop.големопродажните цени достапни на барање. Ако ви треба оваа група ткаенина од страна на Метар, ве молиме кликни за да се купи
може исто така да како и други ткаенини подолу : метар
Што можете рачно изработени?
Ниска Цена Лен Памучна Ткаенина,20 Pcs/Многу Солидна Обоена Лен Ткаенини,DIY Занает Лен Памучна Ткаенина, Памук, Лен Ткаенини Скривам

Детали

Техника:
Ткаени
Шема:
Печатени
Материјал:
Лен / Памук
Тип:
Платно Ткаенина
Функција:
Дише
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
140cm
Стил:
Обична
Велур Ткаенина Тип:
не
Nonwoven Техника:
не
Плетени Тип:
не
Свеж

Избор на клиенти