.

.

New
1Yard Црвена Зелена Златни Сребрени Тебе Sequin Tulle Везени Ткаенина Материјал Текстилни За Шиење Танц Облечи Комбинација Diy

1Yard Црвена Зелена Златни Сребрени Тебе Sequin Tulle Везени Ткаенина Материјал Текстилни За Шиење Танц Облечи Комбинација Diy

DEN 684.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


Превозот И Ракувањето Со
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 7 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.
Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.
Ако нешто тргне наопаку, пред да замине било повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот (НСД),
ве молам дозволете ми да знам, и јас ќе се обидам во моја моќ за да се поправи тоа.
И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси.
Предмети треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.
За Повратни Информации
Јас се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас. Star-резултати се многу важни за нас.
(2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети,
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на предмети.
Се Враќа & Гаранција
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.
(3) : Плаќање треба да биде завршен во рок од 2 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме. време на испорака
Австралија,Сад, Велика Британија
12-21 работни дена
Канада, Франција, Германија, Шпанија
15-30 дена
Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка
20-35 работни дена
Други земји
Нормално не повеќе од 30 работни дена
Ако не ја добиете вашата предмети во разумен временски рок, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите.

Детали

Стил:
Хексагонална
Ширина:
125cm
Тип:
mesh ткаенини
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Извезена
Функција:
еластичен
Плетени Тип:
Искриват
Техника:
Плетени
Материјал:
100% Полиестер
Свеж

Избор на клиенти