.

.

New
Dark елфите и позиционирање на високо-одделение жакард ткаенина широк големи одговараат фустан ткаенина грб јасни printcloth

Dark елфите и позиционирање на високо-одделение жакард ткаенина широк големи одговараат фустан ткаенина грб јасни printcloth

DEN 1574.00
DEN 1920.00

Стока
Достапно.


Ширина : 165cm
Тежина : 178g/m
Состојки : Хемиски влакна
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел. lkxe
Позиционирање ткаенина 1 локација 130cm, портата ширина 165cm
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.3-c-s.w4002-16197071893.32.flhfai&id=522917630404

Детали

Техника:
Ткаени
Стил:
Twill
Ширина:
165cm
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
Искриват
Материјал:
100% ES Влакна
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски
Свеж

Избор на клиенти