.

.

New
Најдобрите Невестата Маса крпа цвеќиња свадба Зголеми цвет цвет раководител опрема ткаенина облека чипка чипка двор розова чипка ткаенина,organza чипка

Најдобрите Невестата Маса крпа цвеќиња свадба Зголеми цвет цвет раководител опрема ткаенина облека чипка чипка двор розова чипка

DEN 5327.00
DEN 5607.36

Стока
Достапно.


Ви благодариме за вашиот предлог! Имајте пријатен ден!^_^
благодатта елеганција рачно производство рака направи камен кристал везови стерео флеш sequin safrican швајцарската voile чипка ткаенина US$ 256.00 /многу
5 метри / многу
топло лето кадифени ткаенини чипка африкански швајцарската voile чипка африкански чипка ткаенина швајцарија кадифени завеси везови кадифени ткаенини US$ 138. Други достапни превозот услуга : EMS-,Fed Ex ТНТ. Ве молиме контактирајте со нас од страна кликнете на" Chat сега" или "Контакт сега" во продавачот кутијата за информации на оваа страница.00 /многу
5 метри / многу
Промоција! Швајцарскиот предиво чипка, Швајцарија; бад свила, памук и други материјали, тантела, вез ткаенини бесплатна испорака превозот САД$ 96. По ставка испратена, објектот ќе треба некои денови за испорака : Земја / Регион Времетраење Австралија / Канада / сад на 3 - 4 дена Големи Европски Земји/У К 4 - 5 работни дена Остатокот од светот до 5 работни дена Од точка(а) ќе бидат испратени на вашата Aliexpress адреса САМО.00 /многу
5 дворови / многу
Дома appliction печати ѕвезди отпечатоци текстилни завеса mulberry Римски ткаенина ткаенина восок ткаенини водат печатени плетени ткаенини свила US$ 68.spandex чипка ccessories US$ 105.00 /многу
5 метри / многу
француски везови чипка ткаенина organza африкански ткаенини Трендафил цвеќе супер восок hollandais швајцарската престилка полиестер квалитет на текстилни US$ 136.
Плаќањето е објавен само за нас откако ќе се потврди испорака.00 /многу
5 метри / многу
африкански швајцарската voile ткаенина voile чипка висок квалитет voile восок за печатење француски organza полиестер микс памук, чипка US$ 128.00 /многу
5 метри / многу
чипка ткаенина за бренд блуза покаже фустан ткаенина топла сини полиестер везови чипка ткаенина Бесплатен превозот 135 широк 5 Meter/многу US$ 102.spandex чипка ccessories US$ 99. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во Aliexpress плаќање за испорака .

Детали

Велур Ткаенина Тип:
Вез
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Nonwoven Техника:
Spunlace
Тип:
Voile Ткаенина
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Бренд Име:
POLIS
Шема:
Сплотени
Ширина:
130 cm
Стил:
Крстот
Плетени Тип:
Вез
Материјал:
Вез
Свеж

Избор на клиенти