.

.

New
Мастило Сина и бела порцелански цвеќиња отпечатоци 19mm Тешки Водат Сатен Mulberry Свила Крпа Топла Продажба Cheongsam африкански фустан ткаенина

Мастило Сина и бела порцелански цвеќиња отпечатоци 19mm Тешки Водат Сатен Mulberry Свила Крпа Топла Продажба Cheongsam африкански

DEN 1584.00
DEN 3168.00

Стока
Достапно.

80 /метар
Слободен Испорака на Високо Квалитетни Швајцарската Voile Чипка 100% Mulberry Свила Mulberry Свила Еластична Сатен Зелена Облека/Облека/Cheongsam Ткаенина US$ 59.60 /метар
Бесплатни 100% mulberry Тешка Свила Домот Растенија И Цвеќиња Печатење на Облека Абаја Фустан Светло Сина текстилни ткаенини за diy slopwork US$ 39.90 /метар
Слободен Супер Восок Hollandais Ткаенини Материјал За Завеси Tulle Блуза Фустан од Свила Печатени Ткаенини За Комбинација Текстилни US$ 49.80 /метар
2014 Мода Свила Облека Tulle Материјал 19 Momme Еластична Сатен Меки Розова Рози Текстилни Ткаенини За Замав на Големо И Мало US$ 48.90 /многу
3 метри / многу
Бесплатен Превозот Висок Квалитет 100% Свила Кадифени Завеси И Фустан Ткаенина Зелена Текстилни Ткаенини За Шиење Материјал трговија на Големо/Мало US$ 118.00 /многу
100 метри / многу
Бесплатен Превозот Везови Ткаенина Три-димензионални везови лето еден-парче облека голи боја чипка облека diy свила US$ 66.89 /метар
Бесплатен Превозот Домот зголеми стадото печатење свила georgette сомот вечер фустан долги ракави кошула квалитет slopwork ткаенина US$ 43.80 /метар
Бесплатен Превозот Лето 2013 луксузни ткаенини црвено кадифе blusher чипка облека есен еден-парче облека cheongsam крпа US$ 39.60 /метар
Бесплатен Превозот 100% Свила Кадифени Ткаенини компјутер задебелување georgette облека cheongsam текстил трговија на Големо и мало ОЕМ US$ 43.80 /метар
Бесплатен Превозот Нови Модни Луксузни Сомот Ткаенина Задебелување Темно Зелена Чипка Облека Есен Фустан Ткаенина трговија на Големо Ад Rtail ОЕМ US$ 29.

Детали

Материјал:
100% Свила
Техника:
Ткаени
Ширина:
115CM
Тип:
Charmeuse Ткаенина
Стил:
Обична
Плетени Тип:
weft
Функција:
Анти-УВ
Бренд Име:
POLIS
Шема:
Печатени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
is_customized:
YES
Свеж

Избор на клиенти