.

.

New
СВИЛА ПАЛАЧИНКА ДЕ CHINE14mm Width45-114cmЧиста Свила Сина Fabic Шиење Метар Година Нови Боја Тренд 5Meters/Многу Светло Сина NO17

СВИЛА ПАЛАЧИНКА ДЕ CHINE14mm Width45-114cmЧиста Свила Сина Fabic Шиење Метар Година Нови Боја Тренд 5Meters/Многу Светло

DEN 5589.00
DEN 6575.52

Стока
Достапно.


- Свила е ultrasoft,удобно,како втора кожа ,многу нежна, за нашата кожа.
Земете мало парче од ткаенина(или конец),изгори,вистински свила ќе мирисаат на косата,и nip тоа,свила веднаш ќе одат во прав;Додека лажни ќе мириса како пластика,и се формира тешко грутка.
- Користење на неутрален детергент наместо обичен сапун,подобро шампон како свила е сличен како косата, не енергично, бришење или користете четка косата,исплакнете ги чисти за да се избегне точки или лузни.
- Рака мие ,температура на водата под 30 степен .
- Избегнувајте контакт со груба површина. Колку повеќе наредбата, толку поголем попуст ќе добиете.
- Во текот на летото,светлината свила е толку дише да го задржи телото надвор од топлина мозочен удар,ќе ви се љубовта нема втората може да го замени.Почитувани Клиенти : Добредојдовте да ја посетите SISULI МОДНА онлајн продавница! Ние сме производител специјализиран за природна свила ткаенини,свила шамија,свила облека,што се наоѓа во свила градот hangzhou,да се фокусираат на висок квалитет на свила производи и нуди професионална услуга за сите корисници,се надевам дека за долго време соработка со вас! Ако сте мало или веледрогерија,ве молиме љубезно ве молиме да обрнете внимание за да подолу информации : OEM цел или промет на Големо или пад на превозот сите се добредојдени! 1/ Прилагодено цел : Ние може да произведе врз основа на вашите сопствени дизајни,за дигитално печатење,MOQ 50 M,за печатење на екран,MOQ 200 M.

Детали

Материјал:
100% Свила
Ширина:
114cm
Техника:
Ткаени
Тип:
Poplin Ткаенина
Стил:
Обична
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Обична Обоена
Функција:
Еко-Пријателски
Точка Бр.:
CDC114W14-17
боја:
Светло Сина
ШИРИНА(во):
45
Ширина(см):
114cm
Дебели:
14momme
MOQ:
5meters/многу
Свеж

Избор на клиенти