.

.

New
Свила organza сатен ткаенина луксузни дигитално сликање високата couture транспарентен свила organza ткаенина природна свила ткаенини свила платно

Свила organza сатен ткаенина луксузни дигитално сликање високата couture транспарентен свила organza ткаенина природна свила

DEN 2808.00

Стока
Достапно.


Детали

Материјал:
100% Свила
Техника:
Ткаени
Тип:
Organza Ткаенина
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Плетени Тип:
Искриват
Шема:
Печатени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Велур Ткаенина Тип:
no
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
135cm
Стил:
Обична
Momme:
14m/m
Свеж

Избор на клиенти