.

.

New
Висок квалитет на црна кашмир ткаенина кашмир волна ткаенини есен зима грб волна ткаенини трговија на големо волна крпа комбинација ткаенина

Висок квалитет на црна кашмир ткаенина кашмир волна ткаенини есен зима грб волна ткаенини трговија на големо волна крпа комбинација

DEN 3525.00
DEN 3916.80

Стока
Достапно.

Име на производ Увезени кашмир Директорот компонента Волна / кашмир Ширина 154cm (± 2) Повластен информации за Ограничување 20 проценти исклучите тежина 1-600/2-500 g/m Цена $102 / m, намалена цена $81.6 / м Дебелина, индекс на Еластична индекс тенки Тенките умерена Делумно дебелина дебели Нема бомба Микро бомба еластична сила Супер бомба Кожата индекс Дисторзии индекс Да поставата Микро бар Затворање На pendant Микро рамка Јасни Нејзината Транспарентност индекс Судење сезона Преку Микро-леќи на транспарентен пролет лето есен зима

Детали

Плетени Тип:
Искриват
Велур Ткаенина Тип:
no
Тип На Производ:
Органски Материјал
Шема:
Обоена
Материјал:
Волна / Кашмир
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Плетени
Ширина:
154cm
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Тип:
cashmere ткаенина
Свеж

Избор на клиенти