.

.

New
СВИЛА ВОДАТ САТЕН Ткаенина 19mm Ширина 42-108cmNatural Свила Ткаенини Lycra Ткаенина Фабрика трговија на Големо 5Meters/Многу шампањ НЕ 04

СВИЛА ВОДАТ САТЕН Ткаенина 19mm Ширина 42-108cmNatural Свила Ткаенини Lycra Ткаенина Фабрика трговија на Големо 5Meters/Многу

DEN 6813.00
DEN 8015.52

Стока
Достапно.


Она што е нашата предност?
1) да Биде фабриката за директна продажба,имаме големи залихи availabe да се обезбеди испорака во 24hrs по ред поставени.
5) Ние имаме строга контрола на квалитетот на системот за да се обезбеди добар квалитет свила производи за клиенти.
4) Ние не мало / трговија на Големо / OEM бизнис,за акции објект со MOQ 1,па дури и за ОЕМ објект,ќе бидат со низок MOQ како што може да. Тоа е еластичност во споредба со обичните свила сатен. Колку повеќе наредбата, толку поголем попуст ќе добиете. Еластичноста на 6% spandex со брилијантен сјај ги прави условите на стегање и gorgeousness и се грижеа.
- Свила е ultrasoft,удобно,како втора кожа ,многу нежна, за нашата кожа.
2) Ние сме професионален тим за продажба да понуди најдобар квалитет на услуга 24hrs онлајн. 2/ трговија на Големо : сите Ние имаме прикажани свила ткаенини на залиха,испорака во 24hrs. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако сакате да го одржи најголемиот дел цел.
- Рака мие ,температура на водата под 30 степен .Врз основа на висок квалитет и висока репутација на оваа област,ние се изгради долго време и пријатно coopeation со клиенти од целиот свет. Укината складирање наместо да виси. : # 04 Сертификација : SGS Шема : Обична Обоена Снабдување Тип : Во парк Вовед : Свила водат сатен е направен од 6% spandex и 94% mulberry свила.
Како да го препознаеме вистинскиот свила и лажни?
Земете мало парче од ткаенина(или конец),изгори,вистински свила ќе мирисаат на косата,и nip тоа,свила веднаш ќе одат во прав;Додека лажни ќе мириса како пластика,и се формира тешко грутка.

Детали

Материјал:
100% Свила
Техника:
Ткаени
Стил:
Обична
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Тип:
Сатенски ткаенина
Ширина:
108cm
Шема:
Обична Обоена
Функција:
Еко-Пријателски
Точка Бр.:
SS108W19-04
боја:
Шампањ
ШИРИНА(во):
42
Ширина(см):
108cm
Дебели:
19momme
Свеж

Избор на клиенти