.

.

New
telas etnicas Африкански Црвена Чипка Свила Ткаенини За Шиење свила Сомот став комбинација златен тигар Ткаенина Завеса Метар 115CM*65CM

telas etnicas Африкански Црвена Чипка Свила Ткаенини За Шиење свила Сомот став комбинација златен тигар Ткаенина Завеса Метар

DEN 1622.00
DEN 3244.80

Стока
Достапно.

30 /многу
метри / многу Везови Ткаенина Беж чипка ткаенина круг жакард рачно изработени diy облека еден-парче облека текстил, ткаенини свила US$ 123.30 /метар
Бесплатен Превозот 2013 Нова Мода супер восок се Зголеми Печати 100% Свила женски Фустан Ткаенина Плус Големина Cheongsam Облека Ткаенини трговија на Големо US$ 58.90 /метар
Бесплатен Превозот Тешка свила mulberry свила и елегантен растенија и цвеќиња печатење на облека ткаенини еден-парче облека формална облека крпа US$ 58.80 /многу
метри / многу Слободни 100% Свила Chiffon Ткаенина Ограничено Издание на Фустан Нови Пристигнување Шамија Текстил Ткаенини Tulle Гајтанот Свила Печатени Ткаенини US$ 78.60 /многу
метри / многу Висок Квалитет на Швајцарската Voile Laces Швајцарија Свила Ткаенини Супер Восок Hollandais Крпа Текстилни 100% Свила Кадифени Ткаенини За Завеси US$ 48.60 /многу
метри / многу африкански чипка за свадба Пролет и лето нови пристигнување сончоглед свила облека се облекуваат chiffon печатени крпа свила ткаенини US$ 68.30 /многу
дворови / многу 2014 Нова Мода Свила Ткаенини Прекрасни Исклучителна Леопард Печати Paillette Sequin Везови Ткаенина трговија на Големо И на Мало со Ширина 115 САД$ 84.90 /метар
Слободен супер Имаат сатен Свила Ткаенини пурпурна Печатени Ретро 100% Природни Silks Ткаенина Фустан жена облека Материјали за шиење текстилни US$ 88.80 /метар
2014 година нови пристигнување супер Имаат сатен црвено 100% Природна Свила Ткаенини африкански восок за печатење жена облека Материјали за шиење текстилни US$ 48.30 /многу
метри / многу Празно 20 MM Супер Восок Hollandais Ткаени лен ткаенини Материјал За Завеси Tulle Блуза Фустан од Свила Ткаенини За сурутка протеини Текстилни US$ 49.80 /многу
дворови / многу 2014 нова Мода зелена string мушка кристал diy ѓердани приврзоци прибор за Облека пандора шарм скапоцен камен накит US$ 38.метар дворот метар метар дворот метар метар метар Луксузни кристал бисер цвет кристал синџир еден-парче облека облека, додатоци за декорација материјал бела US$ 58.

Детали

боја:
Црвена
Плетени Тип:
Tricot
Тип На Производ:
Органски Материјал
Бренд Име:
POLIS
Техника:
Ткаени
Стил:
Жакард
Ширина:
115CM
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Тип:
Кадифени Ткаенини
Материјал:
100% Свила
Шема:
Burnout
Функција:
Дише
is_customized:
YES
Свеж

Избор на клиенти