.

.

New
Дигитално Печатење тешка свила волна мешавина ткаенина јасни фустан облека волна ткаенини трговија на големо со висок квалитет свила платно

Дигитално Печатење тешка свила волна мешавина ткаенина јасни фустан облека волна ткаенини трговија на големо со висок квалитет

DEN 3177.60

Стока
Достапно.


Детали

боја:
1, 2
Техника:
Ткаени
Материјал:
Волна / Свила
Ширина:
140 cm
Шема:
Печатени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Функција:
Еко-Пријателски
Momme:
38 m/m
Свеж

Избор на клиенти