.

.

New
Жакард brocade фустан ткаенини мода ткаенина одговара на големо на висок квалитет на текстил 2 боја

Жакард brocade фустан ткаенини мода ткаенина одговара на големо на висок квалитет на текстил 2 боја

DEN 1437.00
DEN 1512.00

Стока
Достапно.


Детали

боја:
зелена, сина
Техника:
Ткаени
Ширина:
140cm
Шема:
Обоена
Материјал:
Полиестер / Најлон
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Dobby
Тежина:
290g / m
Свеж

Избор на клиенти