.

.

New
НОВИОТ Мини Призма Со 3 Столбови ЗА Topcon Sokkia Nikon Вкупно Станици

НОВИОТ Мини Призма Со 3 Столбови ЗА Topcon Sokkia Nikon Вкупно Станици

DEN 2352.00

Стока
Достапно.


Плаќање :
· Ние го прифаќаме alipay само.4 круг призма , Призмата постојано е : -30мм
Три Пол 's материјал е алуминиум . Купи со доверба!
· Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
· Плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од аукција затворање.
Мојот copany supllies за промет на големо. Дијаметарот е 12mm. тоа обично трае 15-25 со 25-35 дена работни дена превозот во САД , и превозот на друго место ќе се преземе во врска со 25-35(35-50) дена.Ако се направи некоја голема работа,таму ќе биде повеќе попуст.
Ве молиме контактирајте ме.
· Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Поради варијација на поштенски услуги во различни области, некои области може да потрае малку подолго.
БРЕНД НОВИ Мини призма со 3/столбови за вкупно станица
Опис :
Мини призма со три столбови за вкупно станица
Содржи :
Мини призмата + три столбови(60cm секоја) + кеси
Превозот : Ние Брод на Светот, Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денот на уплатата примена.
Други Политики :
· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
· Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата alipay .
· Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Жителите of ITALY, Филипините, Индонезија, Малезија, Аргентина : Нашето минато искуство покажа дека испораки во Италија е преземање понекогаш и повеќе од еден месец, иако ние брод предмети преку Воздухопловната.

Детали

Број На Модел На:
полјаците
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти