.

.

New
50Pcs R,FT за Еднократна употреба Тетоважа Црна ДОЛГО Совети Назад Матични Sterilized Тетоважа Совети млазници

50Pcs R,FT за Еднократна употреба Тетоважа Црна ДОЛГО Совети Назад Матични Sterilized Тетоважа Совети млазници

DEN 424.00
DEN 498.72

Стока
Достапно.


50 Pcs R,FT за Еднократна употреба Тетоважа Црна ДОЛГО Совети Назад Матични Sterilized Тетоважа Совети млазници
3,5,7,9 RT
5,7,9,11,13 FT
Мешани Големина

Детали

Тип:
Тетоважа Совет
Број На Модел На:
R,F
Бренд Име:
yallwin
црна боја:
F,R, ГОЛЕМИНА НА
Количина:
50
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти