.

.

New
50Pcs 3,5,7,9 RT Расположливиот Црна Долго Тетоважа Совети млазници За Тетоважа Игли Снабдување

50Pcs 3,5,7,9 RT Расположливиот Црна Долго Тетоважа Совети млазници За Тетоважа Игли Снабдување

DEN 424.00
DEN 498.72

Стока
Достапно.


Опис :
50 КОМПЈУТЕРИ Круг Тетоважа Цевка Совети
3,5,7,9 RT Мешани
Расположливиот долго тетоважа совет,108mm 50pcs/кутија CE помине.тетоважа совет
Поединечни блистер пакување,sterilized за еднакви можности Гас,50pcs по кутија
Име на производ : за Еднократна употреба Тетоважа долго совети.

Детали

Тип:
Тетоважа Совет
Број На Модел На:
rt
Бренд Име:
yallwin
3,5,7,9 rt :
50pcs
Количина:
50pcs
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти