.

.

New
3RT 50PCS за Еднократна употреба Пластични Црна Боја ДОЛГО Тип Тетоважа Совети млазници

3RT 50PCS за Еднократна употреба Пластични Црна Боја ДОЛГО Тип Тетоважа Совети млазници

DEN 424.00
DEN 498.72

Стока
Достапно.


Опис :
50 КОМПЈУТЕРИ Круг Тетоважа Цевка Совети
3 RT 50 PCS за Еднократна употреба Пластични Црна Боја ДОЛГО Тип Тетоважа Совети млазници
Расположливиот долго тетоважа совет,108mm 50pcs/кутија CE помине.тетоважа совет
Поединечни блистер пакување,sterilized за еднакви можности Гас,50pcs по кутија
Име на производ : за Еднократна употреба Тетоважа долго совети.

Детали

Тип:
Тетоважа Совет
Број На Модел На:
3rt
Бренд Име:
yallwin
Количина:
50pcs
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти