.

.

New
Црвено/Сино Прирачник Веѓа Тетоважа Пенкало за Трајна Шминка Microblading Пенкало со 10PCS У Облик Игла Сечилото

Црвено/Сино Прирачник Веѓа Тетоважа Пенкало за Трајна Шминка Microblading Пенкало со 10PCS У Облик Игла Сечилото

DEN 314.00
DEN 330.72

Стока
Достапно.


Ви благодариме за Повлекува од Добро да се Купи Продавница
Црвено/Сино Прирачник Веѓа Тетоважа Пенкало за Трајна Шминка Microblading Пенкало со 10 PCS У Облик Игла Сечилото
Опис : Прирачник за Тетоважа Пенкало Microblading Пенкало за Веѓа Тетоважа Лесни, Suis за Сите Игли Големина на Ножот : У Облик на 16/18/21 Иглички Пенкало во Боја : Црвена/Сино
Пакување, вклучувајќи : 1 Парче Пенкало+10 PCS У Облик на Ножот
Слика Покаже :

Детали

боја:
RedPen16pin Нож, BluePen16pinBlade, RedPen18pinBlade, BluePen18pinBlade, RedPen21pinBlade, BluePen21pinBlade
Тип:
Тетоважа Пиштол
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
XMB-1
Материјал:
Алуминиум
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Пиштол Тип:
упатство
Име на производ:
Веѓа Тетоважа Пенкало со У Облик на Ножот
боја:
сино/црвена
Пакет:
1PCS Пенкало + 10PCS Ножеви
Свеж

Избор на клиенти